לא קיימים פריטים בסל הקניות
 
 
אלבום גדול, מרשים ועב כרס. מתנה מקורית ומדהימה לחובבי הז'אנר. מאז המופע הראשון שלו בבית בשנת 1983, קולקציות שאנל של קרל לגרפלד עלו בעקביות לכותרות והכתיבו מגמות ברחבי העולם. לראשונה, מראה המפתח של כל קולקציית שאנל שיצרה אי פעם לגרפלד נאסף בכרך אחד, ומציע הזדמנות ייחודית להתוות את התפתחות אחד ממותגי האופנה המשפיעים בעולם ולגלות מחדש קולקציות שנראו לעתים נדירות. פרסום סופי זה נפתח בהיסטוריה תמציתית של בית שאנל, ואחריו פרופיל ביוגרפי קצר של קרל לגרפלד. הוא ממשיך לחקור את האוספים עצמם, המאורגנים כרונולוגית ומוצגים על ידי טקסט קצר המגלה את ההשפעות והדגשים של כל אוסף. כל קולקציה מאוירת בתמונות מעבר מסלול מוקפדות, המציגות מאות בגדים מרהיבים, פרטים, אביזרים, מראה יופי ועיצוב תפאורה? וכמובן דוגמניות האופנה המובילות שלבשו אותן על המסלול, מקלאודיה שיפר ולינדה אוונג'ליסטה ועד קייט מוס וקארה דלבינגן. קטע עזר עשיר, כולל אינדקס נרחב, מסכם את הספר.
₪ 369
אזל המלאי
 
אלבום גדול, מרשים ועב כרס. מתנה מקורית ומדהימה לחובבי הז'אנר. דיור Catwalk משרטט את האוספים המופלאים של כריסטיאן דיור ואת אלה של ממשיכיו איב סן לורן, מארק בוהן, ג'יאנפרנקו פרה, ג'ון גליאנו ורף סימונס, וכן את מצגות הבכורה של מריה גרציה צ'יורי לבית. עם למעלה מ -1,100 תמונות, אוצר ההשראה הזה הוא חובה.
₪ 369
 
אלבום גדול, מרשים ועב כרס. מתנה מקורית ומדהימה לחובבי הז'אנר. לואי ויטון, שנוסד כבית מוצרי עור יוקרתי בשנת 1854, היה במשך עשורים רבים אחד מיצרני תא המטען והאביזרים המובילים בעולם. אולם לאחר השקת קולקציות האופנה הראשונות בשנת 1998, הגיע הבית לתהילה עולמית חסרת תקדים, וחלוץ על שיתופי פעולה מפורסמים עם אמנים כמו ריצ'רד פרינס, טקאשי מורקמי וסטיבן ספרוז. פרסום סופי זה נפתח בהיסטוריה תמציתית של הבית, ואחריו פרופילים ביוגרפיים קצרים של מארק ג'ייקובס, המנהל הקריאטיבי הראשון (1998–2014), וניקולה גשווייר, שעומד בראש המותג כיום, לפני שבחן את הקולקציות עצמן, מאורגן כרונולוגית. כל אוסף מוצג על ידי טקסט קצר שחושף את השפעותיו וגודלו, ומאוייר בתמונות מסלול אוספות בקפידה. מציג מאות בגדים מרהיבים, פרטים, אקססוריז, מראה יופי ועיצוב תפאורה - וכמובן, דוגמניות האופנה המובילות שלבשו אותם על המסלול, מנעמי קמפבל וג'יזל ועד קייט מוס וקארה דליבינג. קטע עזר עשיר, כולל אינדקס נרחב, מסכם את הספר.
₪ 369
אזל המלאי
 
אלבום גדול, מרשים ועב כרס. מתנה מקורית ומדהימה לחובבי הז'אנר. פראדה, שהוקמה כבית מוצרי עור יוקרתי בשנת 1913 במילאנו, נכנסה לתחום האופנה כאשר מיוצ'ה פראדה תפסה את ההגה של החברה המשפחתית בשנת 1979. לאחר שהתמקדה בתחילה אך ורק באביזרים, הציגה את קולקציית האופנה הראשונה של הבית בשנת 1988. היא הייתה בקרוב להפוך את פראדה לאחד ממותגי היוקרה המשפיעים בעולם עם גישה אישית עמוקה, מתוחכמת וחתרנית בעדינות
₪ 369
 
אלבום גדול, מרשים ועב כרס. מתנה מקורית ומדהימה לחובבי הז'אנר. הוקם על ידי איב סן לורן ופייר ברג? בשנת 1961, זמן קצר לאחר שהקוטורייר הצעיר עזב את תפקידו בראשות כריסטיאן דיור, איב סן לורן יהפוך במהרה לאחד מבתי האופנה העיליים המצליחים והמשפיעים ביותר בפריס. בהצגת Le Smoking, חליפת הטוקסידו הראשונה לנשים, בשנת 1966, סנט לורן הציג גם יצירות איקוניות בהשראת אמנות, החל משמלות מונדריאן וכלה ברקמת ואן-גוך היקרה וקולקציית Ballets Russes המפורסמת. פרסום סופי זה נפתח בהיסטוריה תמציתית של הבית, ואחריו פרופיל ביוגרפי קצר של איב סן לורן, לפני שבחן את האוספים עצמם, מאורגן כרונולוגית. כל אוסף מוצג על ידי טקסט קצר שחושף את השפעותיו ואת הדגשים שלו, ומאוייר באמצעות גלריה של תמונות מסלול הליכה. אלה מציגים מאות בגדים מרהיבים, פרטים, אביזרים, מראה יופי ועיצוב תפאורה? וכמובן דוגמניות האופנה המובילות שלבשו אותן על המסלול. קטע עזר עשיר מסכם את הספר.
₪ 369
אזל המלאי
 
האיורים על גבי הכרטיסים האופנתיים הללו לקוחים מ"הרבריום "של המעצב עטור הפרסים, קז הילדברנד, אתחול מחדש של המאה העשרים ואחת למכלול הצמחים המסורתי. הגאונות החזותית מאחורי רב המכר הבינלאומי "הגיאומטריה של הפסטה", היא יצרה צורות מופשטות וצבעים עזים כדי להמחיש 100 עשבי תיבול חיוניים ולחשוף את תכונותיהם הנסתרות. מבחר משוכפל בערכת הקופסאות המסוגננת הזו של כרטיסים.
₪ 89
 
מרימקקו - אחד ממותגי הלייף סטייל הראשונים בעולם (ועדיין אחד הטובים ביותר) - חוזר עם קולקציית גלויות חדשה הכוללת 50 דוגמאות נועזות וצבעוניות. • 50 הגלויות הללו, עם הדפסים עליזים בצבעים עזים ...
₪ 114
 
סט הגלויות הייחודי הזה אוסף 100 עיצובים מעשרה עשורים של כריכות אמנותיות ומעוררות מחשבה מהניו יורקר. החל מהגיליון הראשון, הדונדי החד-קרמי האיקוני, אוסטייס טילי, הפך את העטיפות של הניו יורקר לייחודיות ומחודדות. תכונות חתימה אלה המשיכו עד ימינו בעטיפות בולטות ולעיתים שנויות במחלוקת של אמנים כמו בארי בליט, רוז צ'סט, אנה חואן, מאירה קלמן, אניטה קונץ, ז'אן ז'אק סמפה, ארט שפיגלמן, שאול שטיינברג, אדריאן טומין וכריס. וור. נבחרה על ידי פרנסואז מולי.
₪ 114
 
מסע חזותי מדהים בין בתים מרחבי העולם אשר נקטו צעדים לפשט את חייהם ולאמץ את עקרונות החיים האיטיים. עדיין ספר פנים שמזמין את הקוראים לקחת על עצמם את הפילוסופיה של תנועת ה- SLOW. לחיות בר קיימא; מְקוֹמִי; אורגני; ושלם. זה לא מדבר רק על שאלת המבנים הפיזיים שאנו בוחרים, אלא גם על הסביבה שמסביב, ואיזו השפעה יכולה להיות על האושר והרווחה הכלליים. עדיין כולל כתריסר מקרי מחקרים המציגים בתי בריחה ובעלי חיים שחיים על פי עקרונות אלה, המאירים את הקוראים מדוע בחרו בדרך זו וכיצד היא הועילה לחייהם. זהו המשך לכותר הראשון המצליח של נטלי וולטון This is Home, ושוב מציג צילומי מיקום מאת כריס וורנס.
₪ 230
 
גן Kinfolk מציע 30 אנשים ומקומות מעוררי השראה ברחבי העולם, ומציע גישה קלה להכנסת הטבע לחייכם. בהמשך לשולחן Kinfolk, הבית והיזם, הספר האחרון של הצוות שמאחורי מגזין Kinfolk מתמקד במרחבים יפים שמביאים את החוץ והפנים החוצה. מחולק לפרקים בנושא טיפול, יצירתיות וקהילה, הספר חוקר את הגן כמקום עבודה, משחק, אירוח והשראה. חקור גנים שופעים ובתים מלאי צמחים, פגוש את האנשים מעוררי ההשראה שמשדלים אותם לפרוח ולמד מהמומחים על כל דבר, החל מסידור ועד אכילת צמחים ופרחים.
₪ 230
 
ספר המדבקות העתיק הוא אוסף יפהפה ונדיר של מדבקות עבור האומנים המודרניים, אלבום הספרים, חובב האמנות, או לכל מי שפשוט אוהב מדבקות. אלפי מדבקות מדהימות! המתנה המושלמת לאוהבי אמנות ומדבקות בכל הגילאים! קלפו וקשטו או דפדפו והתענגו על יופיו של ספר המדבקות השופע הזה, שלא דומה לשום דבר אחר. אוצר של הדפסים היסטוריים אותנטיים מהתקופה הוויקטוריאנית המעוטרת ועד ראשית המאה העשרים יכול לחיות בכוחות עצמו, להשתמש בו על נייר מכתבים ועטיפה, או ליצור קולאז 'מדהים.
₪ 159
 
ספר יצירה נדיר ומיוחד, שופע מהעטיפה ועד לכריכה בפרויקטים והפתעות נייר אחרות, ספר הילדים של אהבת נייר, מעורכי רבי המכר של מגזין Flow וספרים, הוא שפע של ספר שמתחנן להתקפל, לחתוך, ללטוש, לשרבט עליו, ומשותף. לולאה רצועות נייר לשרשרת נייר. לגזור סימניות. מקפלים בית נייר. הכינו אביזרי תא צילום - שפם מטופש, כתר - להתייצב עם חברים. לאגד ספר סיפורים DIY ולהשתמש בו לשרטוט הרפתקאות וחלומות. בנה זר פרחי נייר, טרריום נייר, מגדת עתידות עם הנחיות כמו להשאיל למישהו ספר ולהגיד לו מדוע אתה ממליץ עליו. בנוסף יש את מוצרי הנייר החתימה של Flow, כולל באנר נייר מתקפל, גלויות, מדבקות נצנצים, בובת נייר, פוסטר דו צדדי, ועוד כל כך הרבה. זה פינוק מעשי טהור. מומלץ ביותר, לגילאי 9-99
₪ 149
 
מילות השירים של הביטלס נקראות כמו שירה. ספר זה מתייחס אליהם ככאלה, ועוסק בהם באופן אמנותי, ומעניק להם את המחשבה והפרטים המגיעים להם. הסיפורים, הנושאים והרעיונות של למעלה מ- 200 שירים נחקרים בספר יפהפה זה הכולל תצלומים, יצירות אמנות ואיור כדי להחיות את מילותיהם של פאב פור כמו שמעולם לא היו.
₪ 219
אזל המלאי
 
עיתונאי הרולינג סטון, בריאן הייאט, מתבונן מפורט בכל אחד ממסלולי האלבום של ספרינגסטין, ומספק מבט ייחודי על שיטת אגדת הרוק הזו, וכולל אנקדוטות ותובנות רבות לגבי הזמר / כותב השירים האמריקאי הגדול. הייאט מתבסס על חומר ראיונות שלא נראה בעבר עם ברוס ספרינגסטין עצמו, כמו גם אנשים חשובים רבים שהיו מעורבים בתהליך ההקלטה לאורך השנים, ביניהם רוי ביטן, נילס לופגרן, דייוויד סאנסיס, מייק אפל, בוב קלירמאונטן, רון אנילו, ג'ימי איובין, לואי להב, צ'אק פלוטקין, טום מורלו ולארי אלכסנדר. זהו הספר הראשון שמכסה כל רצועה שיצאה רשמית, החל מלהיטים ועד סתומים, מברכת 1974 מפארק אסברי, ניו ג'רזי ועד התקוות הגבוהות של 2014.
₪ 219
 
הצליל הייחודי של קולדפליי כבש את ליבו של העולם פעם אחר פעם. החל ממנגינות מלנכוליות, מתחשבות ועד שורות בס חזקות אנרגטיות, הטווח המוזיקלי של קולדפליי הוא חלק גדול מהפופולריות שלהם, ומאפשר להם לפנות לכל מיני מעריצים, מגיל צעיר ועד זקן. נכתב על ידי דבס ווילד, מנהל ה- A&R שגילה את קולדפליי, ועיתונאי המוזיקה לשעבר מלקולם קרופט, שהכירו ועבדו עם הלהקה באופן אינטימי למעלה מעשרים שנה, ספר זה מספק גישה שאין שני לה לעבודה הפנימית של עולמם של המוזיקאים, כולל חזרות, הופעות מועדוניות מוקדמות, ורגעים גלויים מאחורי הקלעים במהלך הקריירה שלהם כולל סיבוב ההופעות העולמי שלהם 2017, ראש מלא חלומות. החיים בטכניקולור: חגיגה של קולדפליי מתעמקת עמוק בפופולריות של הלהקה, מנתחת את אלבום הקריירה שלהם אחר אלבום ונותנת תובנות שלא היו ידועות בעבר על תהליך היצירה של קולדפליי. עם מאות צילומים מאחורי הקלעים שמעולם לא פורסמו בעבר, Life in Technicolor: A Celebration of Coldplay הוא המלווה המושלם לכל חובב המוסיקה הפנטסטית של הלהקה.
₪ 219
 
אולי אמן הרוק הסולו הגדול בכל הזמנים, ג'ימי הנדריקס היה הסמל הפיזי והמוסיקלי העליון של מוזיקת ​​הרוק. ולמרות שהיה גיטריסט עצום, הוא התחבר גם לקהל כמבצע וככותב שירים. שירים כמו 'וודו צ'ילה' ו'אבן שלישית מהשמש 'היו תוצרים מבריקים של תודעה מסוחררת ועם זאת מורחבת, מלאת אפיתים מזדמנים שהאירו את העידן:' שלא תוכלו לשמוע שוב מוזיקת ​​גלישה '; '' סרק אותי בזמן שאני מנשק את השמים ''; 'הולך להרים את דגל הפריק שלי גבוה'. כל אחד מהם נחקר, נותח וחוגג.
₪ 189
אזל המלאי
 
הסיפורים שמאחורי השירים חוקרים את כתיבת והקלטת התקליטים הגדולים ביותר של הלהקה, כולל אלבומים קלאסיים כמו Master of Puppets (1986) ו- Metallica ('האלבום השחור') (1991), עד Hardwired לשנת 2016 ... אל עצמי -להרוס. זהו הספר המושלם לכל מטאלי שרוצה לקבל תובנה על תהליך היצירה של אחת הלהקות הכבדות ביותר בכל הזמנים.
₪ 149
 
זכרו את עלייתו ונפילתו של בריטפופ - תנועת המוזיקה והתרבות הבסיסית בבריטניה של שנות ה -90 - באמצעות התמונות המדהימות ביותר שלה, ורבות מהן מעולם לא פורסמו. כמו כן מציג ראיונות עם גיבורי בריטפופ, כולל נואל גלאגר. מאות תצלומים שצילם הצלם הנודע קווין קומינס, הצלם הראשי ב- NME מזה יותר מעשור, מציגים את הכוכבים הגדולים ביותר של בריטפופ ביצירתיים והאיקוניים ביותר שלהם.
₪ 149
 
קלפו את המדבקה, הניחו את המדבקה במקום המיועד לה וצפו בציור שלכם מתעורר לחיים. כולל את כל מה שאתה צריך כדי להשלים עשרה דיוקנאות מוסיקאים איקוניים, מושלמים. Paint by Sticker: Music Icons כולל את כל מה שאתה צריך כדי ליצור עשרה "ציורים" תוססים בצבע מלא של המוסיקאים האיקוניים האהובים : אלביס, הביטלס, ביונסה, שר, פרינס, קורט קוביין, מדונה, נינה סימון, דולי פרטון, ו "מוזר אל" ינקוביץ '. מצא את המדבקה, קלף אותה והניח אותה במרחב הנכון וכך הלאה- זו פעילות מדיטטיבית לחלוטין, הן בהנאה של קילוף ונדבק והן בסיפוק ההולך וגובר של צפייה ב"ציור "מתעורר לחיים.
₪ 99
אזל המלאי
 
פרסום רשמי, שאושר על ידי הלהקה. ספר זה מציג ומספר על קבוצת מוזיקאים מוכשרת ופופולארית להפליא: ג'ון דיקון בריאן מיי, רוג'ר טיילור ופרדי מרקורי ז"ל. הספר חוגג את הלהקה, חבריה, הקלטות וקונצרטים באמצעות תמונות והמילה הכתובה, כמו גם דרך קטעי המזכרות הייחודיים שמקורם באוספים הפרטיים של חברי קווין. כמו גם צילומים יפים, משוכפלים בעמוד כמה מזכרות מדהימות: מעברים מאחורי הקלעים, מילים בכתב יד, אמנות אלבום שלא פורסמה, פוסטרים נדירים במיוחד, מסלולי טיולים מקוריים, גלויות, תקליטים במהדורה מוגבלת, מזמינים למסיבות הסיור האגדיות כיום ועוד!
₪ 149
אזל המלאי
 
Stranger Than Kindness הוא מסע בדימויים ובמילים אל עולמו היצירתי של המוסיקאי ומספר הסיפורים ניק קייב. ספר אסוף במיוחד זה מזמין את הקורא לליבה הפנימית ביותר של תהליך היצירה וסולל את הדרך למפגש חדש ואינטימי לחלוטין עם האמן, המציג את חייו, עבודתו והשראתו של ניק קייב וחוקר את היקומים האמיתיים והמדומיינים הרבים שלו. הוא כולל רפרודוקציות בצבעים מלאים של יצירות אמנות מקוריות, מילים בכתב יד, צילומים וחפצי אמנות אישיים שנאספו, יחד עם פרשנויות ומדיטציות מאת ניק קייב, ג'נין ברנד ודארסי סטיינק. Stranger Than Kindness שואל מה מעצב את חיינו והופך אותנו למי שאנחנו, וחוגג את הסקרנות והעוצמה של רוח היצירה. הספר פותח ואוצר על ידי ניק קייב בשיתוף כריסטינה בק. התמונות נבחרו מתוך 'Stranger Than Kindness: The Nick Cave Exhibition', שנפתחו בספרייה הדנית המלכותית בקופנהגן בהמשך השנה.
₪ 230
אזל המלאי
 
פרויקט יוצא דופן זה התאפשר מכיוון שפול מקרטני, ג'ורג 'הריסון ורינגו סטאר הסכימו לספר את סיפורם המשולב במיוחד עבור ספר זה. יחד עם יוקו אונו לנון, הם גם העמידו לרשותם את התמלילים המלאים (כולל כל ההוצאות) של סדרת הטלוויזיה והווידיאו The Anthology של הביטלס. באמצעות אוסף מקורות מדוקדק ברחבי העולם, דבריו של ג'ון לנון מיוצגים באותה מידה בכרך מדהים זה. יתר על כן, הביטלס פתחו את הארכיונים האישיים והניהוליים שלהם במיוחד עבור פרויקט זה, ומאפשרים שחרור חסר תקדים של צילומים שצילמו לאורך הנסיעה שלהם לתהילה, וכן מסמכים ומזכרות מרתקים מבתיהם ומשרדיהם.
₪ 260
אזל המלאי
 
מהדורה חדשה ומורחבת המכילה תמונות שטרם נראו לפני כן. בשנת 1965 האבנים המתגלגלות היו גדולות ועומדות להיות ענקיות, כאשר בנט רג 'קיבלה גישה חסרת תקדים לשנה בעין סערת הרוקנרול, וליוותה את הלהקה בטיול האירופי המלא הראשון שלה: סיבוב ההופעות שביעות הרצון. האבנים המתגלגלות בהתחלה הוא אוסף של רייג 'של יותר מ -300 תצלומים אינטימיים של הלהקה על הבמה, על הכביש ובבית, המתעד שנה בחייהם של הרולינג סטונס כשהם נהנו מטעמם הראשון של ההצלחה העממית. מהדורה חדשה לגמרי, האהובה על מעריצים, ומציגה מבט מקרוב עוד יותר על יצירת היסטוריית המוסיקה עם תמונות שנחשפו לאחרונה מארכיוני ריי.
₪ 219
 
החגיגה האולטימטיבית של המעשה הוגדרה כלהקת הרוק הגדולה בעולם. הספר נכתב על ידי בריאן בויד, עיתונאי מוזיקה מוביל ומקורבו של הלהקה, וניאל סטוקס, עורך מגזין Hot Press האגדי באירלנד, ומספר את הקריירה המדהימה של הלהקה ומנתח את השירים מכל אלבומי האולפן שלהם (כולל בוי , עץ יהושע ושירי חוויה). הספר דן בהשפעות, בהשראה ובמקורות המוזיקה הפופולרית ביותר שלהם, כולם מלווים בתצלומים נדירים, כולל פריטים רבים של מזכרות רוק, הכוללים פוסטרים, מעברי אחורי הקלעים, עלונים קלאסיים ועוד.
₪ 189
 
משדות בוציים ועד אגדות רוק, וודסטוק לגלסטונברי, פולק לריקודים, ספר זה חוגג את פסטיבלי המוזיקה הגדולים בכל הזמנים בפורמט המצחיק של לחפש את וולי. חקור את הכותרות והדגשים מבוב דילן לג'ימי הנדריקס ואואזיס ומחוצה לה. גלה את מפלצות הרוק, טומורולנד, קואצ'לה ועוד במצוד אחר האגדות שהופיעו שם, והנאה בהרפתקה המהירה והמהנה הזו דרך ההיסטוריה של פסטיבלי המוסיקה.
₪ 85
אזל המלאי
 
מאויר בפירוט מדהים של האמן הבריטי Kev Gahan, ספר זה הוא הומאז 'אינטראקטיבי לאחד מגדולי המוזיקה: הנסיך רוג'רס נלסון. חשיבותו התרבותית יוצאת הדופן של פרינס הודגשה על ידי השתפכות האהבה העולמית בעקבות פטירתו הטרגית באפריל 2016. מקור משפיע עצום לרבים בתחומי המוסיקה והאמנות, הנסיך מצטייר כדמות תרבותית של המאה העשרים (ועד העשרים ואחת ) . חגגו את חייו העצומים בספר הרפתקאות אינטראקטיבי זה. בכל עמוד מונח פרינס, מוכן לקורא בעל עיני הנשר שימצא אותו בין הקהל. האיורים הענקיים האלה לוכדים את סט הגשם הסגול, אולפני המבוך של פייזלי פארק ועוד! ספר זה מפוצץ בהפניות של סופר-סופר-אוהדים, והמתנה האולטימטיבית לכל אוהד פרינס.
₪ 85
אזל המלאי
 
סדרת A-Z פופולרית זו מתבוננת בחיים, באמנות, בשיתופי פעולה, בסרטים, בחברות ובכיף סביב Fab Four - הכל בפורמט A-Z מאויר בצורה מרהיבה. הוא מספר את סיפורי ימיהם הראשונים בהשמעת סטים לכל הלילה בהמבורג וליברפול, דרך עידן המגב, ועד ניסויים בהודו והעלאת מוזיקת ​​פופ לצורת אמנות בלתי מעורערת.
₪ 99
אזל המלאי
 
הקלאסקיה היפנית, הגל של הוקסאי, סמל לאסטטיקה בגרסת הפאזל 1000 חלקים איכותיים ונעימים למגע, עשויים קרטון ממוחזר שעות של הנאה לחובבי הז׳אנר
₪ 139
 
פאזל בציור מקסים ומלא פרטים של 1000 חלקים. החלקים והאריזה עשויים קרטון ממוחזר איכותי ונעים למגע. שעות של הנאה לחובבי הז׳אנר.
₪ 139
 
פאזל בציור מקסים ומלא פרטים של 500 חלקים. החלקים והאריזה עשויים קרטון ממוחזר איכותי ונעים למגע. שעות של הנאה לחובבי הז׳אנר.
₪ 139
 
פאזל משגע, חלקים איכותיים ונעימים למגע מתנה מקסימה לחובבי הז׳אנר. ציור קלאסי באיכותי הדפסה יוצאת מן הכלל לפי הציור המפורסם של ואן גוך. החלקים והאריזה עשויים קרטון ממוחזר
₪ 139
 
פאזל בציור מקסים ומלא פרטים של 350 חלקים. החלקים והאריזה עשויים קרטון ממוחזר איכותי ונעים למגע. שעות של הנאה לחובבי הז׳אנר.
₪ 149
 
פאזל בציור מקסים ומלא פרטים של 350 חלקים. החלקים והאריזה עשויים קרטון ממוחזר איכותי ונעים למגע. שעות של הנאה לחובבי הז׳אנר. מגיל 6
₪ 149
 
פאזל בציור מקסים ומלא פרטים של 200 חלקים. החלקים והאריזה עשויים קרטון ממוחזר איכותי ונעים למגע. שעות של הנאה לחובבי הז׳אנר. והכי חשוב – איפה שלא תהיו – אל תשכחו להנות מכל רגע!
₪ 149
אזל המלאי
 
פאזל בציור מקסים ומלא פרטים של 200 חלקים. פאזל לגלות את כוכבי הלכת – זוהר בחושך – 200 חלקים Londji פאזל של 200 חלקים עם הפתעה- כשהוא מורכב הוא זוהר בחושך! מיופיטר למאדים, מאורנוס לשבתאי, מכדור הארץ לנגה – טיילו ברחבי מערכת השמש עם הפאזל של לונדג’י. החלקים והאריזה עשויים קרטון ממוחזר איכותי ונעים למגע. שעות של הנאה לחובבי הז׳אנר. והכי חשוב – איפה שלא תהיו – אל תשכחו להנות מכל רגע!
₪ 149
 
פאזל בציור מקסים ומלא פרטים של 600 חלקים מניאטוריים. החלקים והאריזה עשויים קרטון ממוחזר איכותי ונעים למגע. שעות של הנאה לחובבי הז׳אנר.
₪ 90
 
גלה את הגרסה החדשה המושכת את העין של ספרי הזיכרון הנמכרים ביותר שלנו: יומן יומי צבעוני להפליא נוצר כדי לעזור לך לכתוב ולזכור משהו ספציפי בכל יום. בין אם אתה רוצה לכתוב שורה בכל יום, אתה עוקב אחר התקדמותה של הרפתקה חדשה, או שאתה פשוט רוצה לתרגל השתקפויות יומיות, ONE LiNE A DAY יספק את המרחב המושלם לעשות זאת.
₪ 110
 
גלה את הגרסה החדשה המושכת את העין של ספרי הזיכרון הנמכרים ביותר שלנו: יומן יומי צבעוני להפליא נוצר כדי לעזור לך לכתוב ולזכור משהו ספציפי בכל יום. בין אם אתה רוצה לכתוב שורה בכל יום, אתה עוקב אחר התקדמותה של הרפתקה חדשה, או שאתה פשוט רוצה לתרגל השתקפויות יומיות, ONE LiNE A DAY יספק את המרחב המושלם לעשות זאת.
₪ 110
 
גלה את הגרסה החדשה המושכת את העין של ספרי הזיכרון הנמכרים ביותר שלנו: יומן יומי צבעוני להפליא נוצר כדי לעזור לך לכתוב ולזכור משהו ספציפי בכל יום. בין אם אתה רוצה לכתוב שורה בכל יום, אתה עוקב אחר התקדמותה של הרפתקה חדשה, או שאתה פשוט רוצה לתרגל השתקפויות יומיות, ONE LiNE A DAY יספק את המרחב המושלם לעשות זאת.
₪ 110
אזל המלאי
 
גלה את הגרסה החדשה המושכת את העין של ספרי הזיכרון הנמכרים ביותר שלנו: יומן יומי צבעוני להפליא נוצר כדי לעזור לך להקליט ולזכור משהו בפרט בכל יום. בין אם אתה רוצה למצוא את היופי באופן רגיל, אתה עוקב אחר התקדמותה של הרפתקה חדשה, או שאתה פשוט רוצה לתרגל השתקפויות יומיות, קו אחד ביום יספק את המרחב המושלם לעשות זאת.
₪ 110
 
גלובוס להרכבה וסימון במדבקות, עשוי קרטון חום עבה ואיכותי. לאחר הרכבת הגלובוס ניתן לסמן במדבקות מקומות בהם היינו, מקומות שאנחנו מפנטזים להגיע אליהם ועוד. המתנה המושלמת למטיילים, חובבי נסיעות וגם לאלה שמפנטזים בינתיים (-: קוטר הגלובוס – 27 ס”מ
₪ 129
 
גלובוס להרכבה וצביעה, עשוי נייר עבה ואיכותי. לאחר הרכבת הגלובוס ניתן לצבוע את החיות, הארצות וכל העולה על רוחכם וללמוד על כדור הארץ בדרך כיפית ויצירתית. קוטר הגלובוס – 27 ס”מ מתאים לגילאי 3+.
₪ 109
אזל המלאי
 
האלבום מכיל 72 עמודים מעוצבים ועבים במיוחד.ניתן להדביק עליהם תמונות או לכתוב ברכות וזכרונות. בחזית הכריכה ישנו כיס המיועד לתמונה של בעלי השמחה. גודל 21x29 סמ׳
₪ 99
אזל המלאי
 
עכשיו את, עכשיו תורך לחלום בגדול, להגשים בענק, להתרגש, להעז, להפסיק לפחד, לפרק ולהרכיב. לחשב מסלול מחדש. טיפים, עצות, המלצות ורעיונות מאת הסופרת והעיתונאית ענת לב-אדלר.
₪ 50
 
מיאו – שיווי משקל Londji עזרו לחתול לאסוף את כל כדורי הצמר, ואל תפילו אף אחד בדרך נראה קל, אבל זה מאתגר משחק כיפי לגדולים ולקטנים, מגיל 3 עשוי עץ נעים למגע ובטוח למשחק
₪ 149
 
עד לכוכבים משחק שיווי משקל Londji עזרו לטיל לחצות הרים, עננים, כוכבים, שמים ומעבר להם! משחק של כישורי מוטוריקה, שיווי משקל, לימוד מספרים ובעיקר כיף גדול!
₪ 149
 
שיווי משקל פילים londji מתחילים בפיל, אחר כך בכדור, עוד פיל ועכשיו … היזהר לא לתת להם ליפול! בואו נראה אילו שחקנים גוברים על חוקי הכבידה ובונים את המגדל הגבוה ביותר. משחק ממכר מעץ ממוחזר וצבעים אורגניים אריזה קופסת קרטון יציבה
₪ 180